Siz, özelsiniz.

Misyonumuz

Rotterdam Hollanda merkezli olan firmamız Avrupada tanınmışlığını ve kalitesini her geçen gün pekiştirmektedir.

Vizyonumuz

Antep Speciaal olarak görevimiz,  Anadolunun dört bir yanından lezzetli ve nadide ürünleri siz değerli sevenlerimize ulaştırmaktadır.

Hakkımızda

Antep yöresel ürünlerini 2005 yılında Hollanda ve Avrupada toptan ve perakende satışını yapan firmamız, 2015'de ürün yelpazesini genişleterek sizlere Antep Speciaal olarak hizmet vermeye başlamıştır.

15 yıllık tecrübe ile güzel memleketimizin her yöresinde bulunan lezzetli, kaliteli ve nadide ürünleri çiftçiden, köylüden, üreticiden yerine gidip temin ederek Avrupadaki siz değerli Antep Speciaal ailesine ulaştırmaktadır.

Rotterdam Hollanda merkezli olan firmamız Avrupada tanınmışlığını ve kalitesini her geçen gün pekiştirmekte ve siz değerli müşterilerimizin katkısı ve tanıtımıyla her geçen gün daha da büyümektedir.

Piyasada sağlığımızı etkileyecek katkılı, genetiği değiştirilmiş ürünler maalesef çoğalmaktadır. Bununla beraber bilinçli tüketiciler de kendilerine alternatif aramaktadır.

Bu durumda hedefimiz kaliteli ürünleri temin etmek, üretenlere destek vermek bu ürünlerin değerini- kıymetini anlatmak, kaliteyi bilen ve farkeden siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Bu konuda sizin verdiğiniz güçlü destekle bizler de bu güzel hizmetleri vermeye devam edeceğiz.

Anadolu'nun lezzet kapılarını Avrupa'ya açıyoruz.

2010
KURULUŞ
2000
MUTLU MÜŞTERİ
892
ÜLKE
2
OFİS